Praca

ARS Automatica

ARS Automatica jest prężnie działającą firmą specjalizującą się w projektowaniu automatyki przemysłowej i wspieraniu rozwoju firm produkcyjnych.
Mamy swój udział w rozbudowie w kraju i na świecie fabryk zajmujących się produkcją samochodów większości znanych marek.
Angażujemy się też w wiele projektów związanych z wdrażaniem lub unowocześnianiem systemów sterowania linii produkcyjnych.

Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci Politechniki Gdańskiej, kierunki: Automatyka i robotyka / Elektrotechnika lub innej uczelni o zbliżonym profilu)
  • podstawowa znajomość środowiska ePlan electric P8
  • znajomość programowania sterowników PLC (preferowany Siemens Step7)
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, DTR
  • bardzo dobra znajomość systemu MS Windows oraz pakietu MS Office
  • umiejętność analizy oraz praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja
  • dokładność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
  • gotowość do wyjazdów służbowych (również zagranicznych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie łatwej komunikacji
  • uprawnienia SEP grupy E1 do 1kV
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu

Dodatkowe atuty:

  • znajomość programowania innych sterowników PLC (np. Rockwell Automation, Mitsubishi)
  • znajomość tworzenia wizualizacji HMI/SCADA
  • znajomość urządzeń elektryki, automatyki i pneumatyki
  • znajomość sieci komputerowych i przemysłowych
  • ogólna znajomość budowy maszyn oraz Dyrektywy Maszynowej
  • własne realizacje układów automatyki i sterowania

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów automatyki maszyn i linii technologicznych
  • programowanie sterowników PLC
  • programowanie paneli operatorskich HMI i aplikacji SCADA
  • programowanie układów napędowych (falowniki, serwonapędy)
  • dobór rozwiązań technicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • uruchamianie i serwis systemów automatyki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
  • możliwość zdobycia interdyscyplinarnej wiedzy i bogatego doświadczenia
  • możliwość pracy z ciekawymi technologiami i rozwiązaniami
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w wielu interesujących projektach na całym świecie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny w j. polskim) na adres praca@ars-automatica.pl.

Prosimy w tytule e-mail wpisać nazwę stanowiska.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami celem odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikacja powinna zawierać poniższe oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę ARS Automatica Arkadiusz Szczudło z siedzibą w Gdyni (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”